• Mitologiczne projekty klas piątych

• Na lekcjach języka polskiego w naszej szkole nie można się nudzić! Uczniowie klas piątych poznają w tym roku mitologię grecką. Podczas zajęć przed feriami według własnych pomysłów stworzyli gry planszowe nawiązujące do poznanych mitów. Każda planszówka miała zawierać pytania, na które będą odpowiadali gracze.W ramach projektu powstała między innymi mitologiczna wersja "Monopolu", czyli "Grekopol", "Syzyfowa gra", która z założenia nie ma końca, a także "Herakles i dziesięciogłowy potwór" - gra zakładająca bitwy między graczami.

Na zdjęciach można zobaczyć efekty pracy na lekcjach.

Niektórzy uczniowie klas piątych podjęli również wyzwanie przygotowania mitologicznych kart do gry, na kształt popularnych kart Pokemon. Dzięki takiej formie piątoklasistom o wiele łatwiej będzie zapamiętać, czym zajmował się dany grecki bóg i jaką bronią władał.

• Uwaga 12 stycznia 2023 odwołane lekcje!

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

W dniu dzisiejszym (12.01.2023) LEKCJE w naszej szkole są ODWOŁANE z powodu bardzo poważnej awarii rury wodno-grzewczej na terenie szkoły.

ŚWIETLICA RÓWNIEŻ JEST ZAMKNIĘTA.

Awaria jest na tyle poważna że do SZKOŁY NIE MA DZIŚ WSTĘPU.

Co do dnia jutrzejszego proszę sprawdzać wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus.

Dyrektor SP 204  w Łodzi

• Osiągnięcia sportowe Janka z kl. VA

• Przygoda karate dla Janka zaczęła się w wieku 5 lat. Obecnie trenuje w Łódzkim Klubie Karate Tradycyjnego pod okiem trenera, a zarazem swojego taty, Michała Wrońskiego.

Najważniejsze osiągnięcia minionego roku:

I miejsce (kategoria kata) Puchar Polski Dzieci;

II miejsce (kategoria en bu) Puchar Polski Dzieci;

I miejsce (kategoria kata) Puchar Świata Dzieci;

I miejsce (kategoria en bu) Puchar Świata Dzieci.

Gratulujemy ogromnych sukcesów i cieszymy się, że jesteś uczniem Naszej Szkoły.