• Spokojnych i bezpiecznych wakacji 2022!!!

• Dziękując za wysiłek i owocną współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje 2022 były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

• Wręczenie Srebrnych Tarcz

• W dniu 23 czerwca pożegnaliśmy uczniów klas 8.

Szczególnie mocno gratulujemy zdobywcom Srebrnej Tarczy (czyli uczniom których średnia ocen od klasy 4 do 8 była zawsze wyższa od 4,75).👏👍

Nagrodzeni uczniowie to:

Julia Dziurbiel,

Zofia Jordan,

Natalia Wojech,

Marta Gortatowicz,

Maja Jabłońska,

Konrad Krakowski,

Natalia Łubińska,

Hanna Zubik.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy dostania sie do wymarzonej szkoły i sukcesów w nauce na kolejnych poziomach edukacji!😊

• 23 czerwca 2022 pożegnanie klas 8

• 23 czerwca 2022 roku o godz. 18 uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas 8.

Poczet sztandarowy absolwentów przekazał swoje obowiązki uczniom z klas 7.

Pani Dyrektor wręczyła Srebrne Tarcze, nagrody stypendialne oraz książkowe dla szczególnie wyróżniających się uczniów.

Podziękowania odebrali również rodzice szczególnie zaanagażowani w życie szkoły,  których wsparcie i współpraca przez te wszystkie lata były ogromną pomocą dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

• Uroczystość zakończenia roku szkolnego

• Przedstawiamy harmonogram zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Czwartek 23 czerwca
            16.00 - msza św. na zakończenie roku szkolnego w kościele parafialnym.
            17.00 - w szkole zebranie dla rodziców przyszłorocznych klas I.
            18.00 - UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS VIII
            - obecność delegacji klas VII do przekazania sztandaru
            - obecność delegacji klas V-VI

Piątek 24 czerwca

Podane godziny dotyczą rozpoczęcia uroczystości w sali gimnastycznej.
            Do sali gimnastycznej uczniowie wchodzą z wychowawcami.

-8.15 - klasy VI - VII
            -9.30 - klasy IV-V

-10.30 - klasy VIII - rozdanie świadectw, tylko w salach z wychowawcami

11.00 - klasy III
            11.30 - klasy I-II
            oraz przedstawienie z klasami III

• Wyniki KONKURSU NA SUPER BIOLOGA

• Z dużą przyjemnością ogłaszam wyniki konkursu na Super Biologa, który odbył się na poziomie każdej klasy.

Super Biologami zostali:

- w klasie Va: Max Jasiński

- w klasie Vb: Zuzanna Chudzicka

- w klasie VIa: Kamil Wrona

- w klasie VIb: Natalia Zaręba

- w klasie VIIa: Marcin Zawadzki

- w klasie VIIb: Zuzanna Kosior

- w klasie VIIIa: Kinga Napieraj

- w klasie VIIIb: Natalia Łubińska

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękuję za udział.

Zwycięzcom gratuluję wysokiego wyniku:)

Agnieszka Golińska

• Zakończenie innowacji ” W baśniowym świecie ilustracji”

• Ostatnie zajęcia plastyczne przeprowadzone były w bibliotece w Andrzejowie. Tym razem inspiracją do tworzenia ilustracji były książki Hiro Kamigaki , który jest  znakomitym japońskim ilustratorem.

Artysta słynie z niesamowitego przywiązania do szczegółu, tworząc wieloelementowe dzieła, zachwycające złożonością oraz wyrazistą kolorystyką.

Uczestnicy warsztatów również tworzyli swoje prace z wielością szczegółów, na wielkich formatach, ale tym razem w grupie.

A ich wysiłki możemy podziwiać na wystawie w tejże placówce oraz na przedstawionych zdjęciach.

Może w przyszłym roku spotkamy się znowu na kolejnych zajęciach z książką?

• Klasa 7b w arboretum w Rogowie

• 20 czerwca klasa 7b wybrała się na wycieczkę do Rogowa. Ten duży obszar leśny urzekł nas bogactwem egzotycznych, pięknie kwitnących gatunków.

Podróż pociągiem, spacer, lody... Wszystko to sprawiło, że mogliśmy poczuć atmosferę nadchodzących wakacji:)

• Mamy "Mistrza stolic" 2021/2022

• Najlepsi są naprawdę świetni!!! Gratulacje!

W II Szkolnym Konkursie "Mistrz stolic" wyniki są następujące:

1. Wojciech K. z klasy 7b

2. Piotr Ch. z klasy 5b

3. Julia D. z klasy 6b

Gratulacje i podziękowania kieruję do laureatów i do wszystkich uczestników:

Miłosza L. z 7a

Kacpra S. z 8a

Konrada K. z 8b

Mateusza L. z 7a

Wiktora K. z 7a

Janki K. z 6b

Jakuba Ch. z 5a

Huberta J. z 5b

Zuzanny P. z 5a

To było duże wyzwanie dla Waszej pamięci, pracowitości i wytrwałości. Dobrze sobie poradziliście. Do zobaczenia przy innych konkursowych okazjach:)

Pozdrawiam. Violetta DK

• Wokół źródeł energii - wycieczka klas VII

• 9 czerwca klasy VII uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych i zwiedzaniu wystawy "Giganci mocy" w Bełchatowie. Z tarasu widokowego obserwowały wyrobisko po odkrywce Kleszczów i towarzyszącą mu elektrownię.