Kończący się rok szkolny 2025/2026 to nie tylko czas podsumowań osiągnięć edukacyjnych oraz działań wychowawczo-profilaktycznych, ale także doskonała okazja do przypomnienia zasad bezpiecznego wypoczynku podczas zbliżających się wakacji.
W związku z ogólnopolską akcją „Tydzień dla Bezpieczeństwa”, ogłoszoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, w dniach 15-19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla bezpieczeństwa. W tym czasie podczas zajęć szkolnych podejmowane były działania związane z promocją zdrowia, bezpieczeństwa oraz odpowiedzialnych postaw wśród dzieci i młodzieży.
Szczególna uwaga została poświęcona zagadnieniom dotyczącym bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, bezpieczeństwa w sieci, zdrowego stylu życia, profilaktyki uzależnień oraz dbałości o zdrowie psychiczne i relacje społeczne.
Mamy nadzieję, że realizowane działania przyczynią się do zwiększenia świadomości uczniów i pomogą im podejmować bezpieczne oraz odpowiedzialne decyzje na co dzień!