• Solidarni z Ukrainą

• Kochani, mer Lwowa, miasta partnerskiego Łodzi, zwrócił się do wszystkich Łodzian z apelem o pomoc.

Dary przyjmuje Urząd Miasta Łodzi, kancelaria główna w budynku B, Piotrkowska 104

Od poniedziałku do piątku w godz. 8-16W sobotę i niedzielę w godz. 9-15.

Po tej godzinie można zostawiać na dyżurce Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta Łodzi w wejściu od strony placu Komuny Paryskiej.

Zbieramy:

- koce termiczne, śpiwory, pościel, materace (w opakowaniach),

- ubrania, płaszcze przeciwdeszczowe, bieliznę damską, męską i dziecięcą,

- środki czystości, pieluchy dla dzieci i dorosłych, podpaski, ręczniki, szczotki i szczoteczki, ręczniki papierowe,

- talerze, sztućce, najlepiej biodegradowalne, silikonowe lub plastikowe,

- maseczki, środki antyseptyczne,

- wodę butelkowaną,

- dania gotowe i w puszkach, makarony, suszone owoce, batony energetyczne, płatki śniadaniowe,

- zapałki, baterie, latarki, świece,

- zestawy wyposażenia medycznego.

Chyba każdy z nas jest wstrząśnięty tym, co spotkało Ukrainę. Wesprzyjmy mieszkańców tego regionu nie tylko dobrym słowem, ale również tym, co jest niezbędne do życia.

• Kiermasz walentynkowy Dla Basi

• Drodzy uczniowie i szanowni rodzice zapraszamy 11 lutego na kiermasz walentynkowy.

W wejściu do szatni będzie można zakupić prezenty dla najbliższych będą: mydełka, kubki, lizaki, skarpetki, galaretki wszystko czerwone i z motywem dnia zakochanych.

Prócz tego książki, popcorn i prace dzieci.

Ceny od 5 zł.

Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczamy dla Basi. Niech serce ❤️