• Ubezpieczenie w roku szkolnym 2016/2017

•

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 204 im.  Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi

informuje,  że na posiedzeniu w dniu 30 sierpnia 2016 r. po spotkaniu z brokerem firmy Donoria po przedstawieniu

kilku ofert dokonała wyboru oferty firmy ubezpieczeniowej COMPENSA.

Wyżej wymienione Towarzystwo Ubezpieczeniowe będzie ubezpieczało Państwa dziecko

przez całą dobę, na terenie całego świata.

Przystąpienie do ubezpieczenia jest absolutnie dobrowolne.

W załącznikach przedstawione są ogólne warunki ubezpieczenia.

Kwotę 53 zł. wpłacają Państwo u wychowawcy klasy bądź w sekretariacie szkoły.

OWU_Compensa.pdf

Zakres_ochrony_Compensa.pdf