Biblioteka szkolna w roku 2022/2023 czynna jest:

poniedziałek 12:00 - 17:00
          wtorek 07:00 - 14:00
          środa 07:30 - 15:00
          czwartek 12:00 - 17:00
          piątek 07:30 - 14:00

Nauczycielem prowadzącym bibliotekę szkolną jest pani mgr Zofia Prusicka

Wiecej zdjęć z biblioteki można zobaczyć w albumie fotograficznym

Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej
          w naszej bibliotece

W ramach projektu finansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza biblioteka została wyposażona w cztery komputery jako stanowiska dla czytelników, jedno urządzenie wielofunkcyjne (skaner, drukarka, kopiarka) oraz potrzebne urządzenia sieciowe.

Na komputerach zainstalowano oprócz systemów operacyjnych pakiet Microsoft Office, program zabezpieczający (Cenzor) przed wyświetlaniem stron internetowych zawierających treści niepożądane oraz edukacyjne oprogramowanie: multimedialne encyklopedie, słowniki i atlasy PWN.

Celem projektu jest zwiększenie dostępu nauczycieli i uczniów do nowoczesnych technik informacyjno - komunikacyjnych oraz umożliwienie im indywidualnego zdobywania i przetwarzania informacji dostępnej przez sieć Internet oraz informacji multimedialnej poza systemem klasowo-lekcyjnym.

Czytelnicy mają możliwość skorzystania z programów multimedialnych takich jak:
          ·  słowniki,
          ·  encyklopedie,
          ·  atlasy.

Szczegółowe zasady korzystania ze stanowisk komputerowych określa regulamin.

Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej dostępne jest w godzinach pracy biblioteki tj. od 8.00 do 14.00

Zapraszamy!